McDonald’s Türkiye, büyümeye devam ediyor

by gazettahaber

Türkiye’de 36 yıldır hizmet veren McDonald’s, ülkenin farklı bölgelerinde hız kesmeden açtığı restoranlarla lezzet ağını genişletmeye devam ediyor.  Zonguldak’taki ilk restoranının kapılarını 20 Nisan tarihinde açan McDonald’s Türkiye, birbirinden lezzetli ve kaliteli ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturdu.

Türkiye’deki yolculuğuna 1986 yılında Taksim’deki restoranı ile başlayan McDonald’s, uygun fiyatlı ürünlerini ülke çapındaki lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. 36 yıldır Türkiye’yi lezzetli, kaliteli ve doyurucu ürünleriyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Zonguldak’taki ilk, Türkiye’deki 244’üncü restoranı 20 Nisan tarihinde düzenlenen açılışla hizmete açıldı.

Yeni restoran açılışlarıyla lokasyon ağını genişletmeye devam eden McDonald’s Türkiye’nin Zonguldak’taki ilk restoranı 600 m² alanı ve 35 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. Online sipariş ve McCafé hizmeti de yeni restoran tarafından verilecek.

Zonguldak’taki ilk McDonald’s restoranın açılış mutluluğunu ekibiyle birlikte yaşayan McDonald’s Türkiye Ceo’su Oğuz Uçanlar etkinlikte şunları söyledi: “Her geçen gün genişleyen hizmet ağımızla milyonlarca lezzetsevere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimiz nitelikli bir büyüme sağlayabilmek. Zonguldak’taki yeni restoranımıza birlikte birbirinden lezzetli menülerimizi, içeceklerimizi, atıştırmalıklarımızı, dondurmalarımızı ve kahvelerimizi misafirlerimizle buluşturduğumuz için oldukça heyecanlıyız.”

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment