Ege Seramik'e ödül

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye ödül verildi.

Başkan Dündar: “Okullarımıza her türlü desteği veriyoruz”

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçedeki 254 okula verdikleri destekle eğitimin kalitesini yükselttiklerini belirtti.

Online dil öğrenme uygulaması, dijital göçebeliği araştırdı

Uzaktan çalışmanın yaygınlaşması ve iş modellerinin dijitalleşme ile ortaya çıkan dijital göçebeliğe ilgi artarken, küresel dijital göçebe sayısının 35 milyonu aştığı tespit edildi. Dijital göçebelik Türkiye’deki profesyoneller için de giderek yaygınlaşan bir trend haline dönüşürken, online dil öğrenme uygulamaları dil bariyerini ortadan kaldırmak için tercih edilmeye başlandı.

Hak kullanım işlemleri

Hak kullanım işlemlerine ilişkin bildirim yapıldı.

İzmir Fırça'da tahsisli sermaye artırımı

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş, tahsisli sermaye artırımına ilişkin bilgilendirme yaptı.

Biden: “ABD, Ukrayna'yı güçlü bir şekilde destekliyor”

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, topraklarını savunan, adil ve kalıcı barışı sağlayacak diplomatik bir çözüm bulmaya çalışan Ukrayna’yı güçlü şekilde desteklediklerini bildirdi.

Bakan Yumaklı: "Daha Yeşil Türkiye hedefiyle orman varlığımızı artırmaya devam edeceğiz"

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kastamonu’da Değişen İklim Koşullarında Türkiye’de Ormancılık Politikası Diyaloğu programına ve IPARD III programının Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı’na katıldı.

Bakan Uraloğlu, Cezayir’de resmi temaslarda bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Cezayir Ulaştırma Bakanı Youcef Cherfa ve beraberindeki heyetle resmi temaslarda bulunmak için bir araya geldi.

Niğde Ulukışla Darboğaz Barajında çalışmalar tamamlandı

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, Niğde Ulukışla Darboğaz Barajında çalışmaların tamamlanarak, su tutulmaya başlandığını bildirdi.

Ukrayna Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan’ın Bağımsızlık Günü’nü kutladı

Ukrayna Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan’ın Bağımsızlık Günü dolayısıyla paylaşım yaptı. Paylaşımda “Ukrayna-Ermenistan iş birliğinin daha da geliştirilmesine hazırız.” denildi.