Sporcuların doğal whey protein kaynağı: Muratbey Kaymaklı Plus

Muratbey, Ar- Ge çalışmaları ışığında ürettiği Kaymaklı Plus gibi zengin besin değerine sahip inovatif peynirlerle sağlık için spor yapanları destekliyor. Sporun özellikle çocuklar ve gençler üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayan Muratbey Beslenme Danışmanı Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu, beslenmede prebiyotik ve vücutta kullanılabilirliği yüksek olan whey protein içeriğinin önemine dikkat çekti.

İmamoğlu: Eksiğimiz var ise tamamlayacağız, desteklemeye devam edeceğiz

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Türkiye Caferileri Evrensel Aşura Matem Merasim Töreni’ne katıldı.

VİOP gün ortası

Güne hafif alıcılı bir açılışla başlayan ağustos vadeli endeks kontratında yukarı yönlü denemelerin etkili olduğu dalgalı bir fiyatlama takip ediliyor.

Tether, blockchain desteklerini topluluk tercihleri doğrultusunda şekillendiriyor

Tether, USD₮ ve diğer token’lar için sağlam ve yenilikçi bir blockchain ekosistemi geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Şirket, 1 Eylül 2025'ten itibaren Omni, Kusama, SLP, EOS ve Algorand'da USD₮ ve EUR₮ ödemelerini kabul etmeyeceğini ve bu tarihten itibaren bu blockchain’lerde kalan tüm USD₮ ve EUR₮'yi donduracağını duyurdu.

Altın ABD'de faiz indirimi iyimserliğiyle yükselerek Mayıs'taki rekor düzeyine yaklaştı

İstanbul, 16 Temmuz (Hibya)- Altın fiyatları Salı günü, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın yorumlarının Eylül ayında faiz indirimine gidilmesini desteklemesiyle yükseldi. Spot altın yüzde 0,7 değer kazanarak ons başına 2.440,01 dolara yükselerek, 20 Mayıs'taki 2.449,89 dolarlık rekor düzeyine yaklaştı.

DEVA Partili Avşar: İstanbul’da binalar kendiliğinden yıkılıyor haberiniz olsun

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Cem Avşar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı Murat Kurum’un yeniden bakan olarak atanmasını değerlendirdi.

Doka'nın öncü çalışması meyvelerini verdi

Avrupa, kalıp ve iskele ürünlerinin karbon ayak izinin hesaplanması için gerekli kriterleri ilk kez açıkladı. Dünyanın önde gelen kalıp ve iskele tedarikçilerinden Doka, 2 yıl önce kendi ürünleri için yaptığı çalışma ile, Ürün Karbon Ayak İzi (PCF) hesaplanmasına yönelik asgari standartların geliştirilmesinde anahtar rol oynadı.

Redington Türkiye ve Fletum’dan iş birliği

Redington Türkiye ve CIS, müşteri deneyimi yolculuğunda veri temelli çözümleri ile dikkat çeken yerli teknoloji girişimi Fletum’un tüm ürünlerinin Türkiye ve CIS Bölgesi’ndeki tek yetkili dağıtıcısı oldu.

Pera Yatırım, gayrimenkulünü kiraladı

Pera Yatırım Holding A.Ş, gayrimenkulünü kiralaya verdi.

Kuzey Boru'nun Ar-Ge merkezi belgesi başvurusu

Kuzey Boru A.Ş'nin Ar-Ge merkezi belgesi başvurusu onaylandı.